Wyniki eksperymentów kulinarnych pieczonych, gotowanych tudzież surowych, jak również doświadczenia w przygotowywaniu potraw bezglutenowych.

O autorach

Mam na imię Agnieszka, urodziłam się i mieszkam w Poznaniu, gdzie również studiuję na kierunku automatyka i robotyka na Polibudzie. Gdy posiadam trochę wolnego czasu lub ochoty lubię postać "nad garami" ;) Czasem upiekę coś słodkiego, innym razem zaimprowizuję obiad. Inspiracji szukam na blogach kulinarnych, forach, gazetach... Od jakiegoś czasu zbierałam się z zamiarem stworzenia własnego internetowego kącika z przepisami i tak oto powstały demonki kuchenne.

Drugi autor to mój Narzeczony Mąż, który co prawda nie pichci często, ale kosztuje i ocenia moje kulinarne wyroby.

W założeniu początkowym miało być tu co nieco o winach, jednak plany się zmieniają.. Wina owszem lubimy i degustujemy, natomiast by je oceniać i opisywać brakuje nam doświadczenia. Za to będzie w większości bezglutenowo, ponieważ u Narzeczonego Męża zdiagnozowano celiakię. Będę starać się potrawy pospolite przerabiać w miarę możliwości na bezglutenowe oraz przygotowywać dania z produktów naturalnie bezglutenowych.

 

Kontakt: sunshine_ak(małpa)interia.pl

 

Pozdrawiam!

 

Wszystkie zdjęcia oraz teksty znajdujące się na tym blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich wykorzystywanie bez mojej zgody (na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.).

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Odszukaj.com - przepisy kulinarne Durszlak.pl World Bread Day 2012 - 7th edition! Bake loaf of bread on October 16 and blog about it! Akcja: Nie kradnij zdjęć!